Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly (Shakespeare)

28. january 2011 at 22:09 | HankaK |  Deníček
Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.
Tyto a milion jiných citátů bych tu mohla říkat..Všechny jsou pravdivé..
Mohla bych sem napsat, o co tu kráčí, proč mám teď poslední dobou tak debilní náladu.. Ale nechci, nechcu to tu o tom nijak extra mluvit, ale zase musím se někdě vypovídat..
Ze začátku: Za to, že jsem tu týden nepsala se omlouvat nebudu. Poslední dobou lyžuju, jsem venku...a nechci sedět furt furt furt u komplu.. A když jsem chtěla ve středu něco napsat, nejel internet.. Takže prostě.. musíte se smířit s tím, že články nebudou denně.

Jinak... zjistila jsem (asi v pondělí) že přetvářka je prostě všude. Všichni si hrají na něco, co nejsou. Vydávají se za jiný osoby, jenom proto aby byli oblíbení. Snaží se chovat jako jiný osoby. Pak je ale všichni mají za debily.

A to, co už jsem "nakousla" na začátku. Stalo se mně, nám.. něco, co ví jen naše rodina a "VIP" lidi. Prostě.. nechci o tom moc mluvit. Pár lidí už poznalo, že se asi od středy chovám jak totální pi*a, kur*a a kdovíco ještě (omlouvám se za sprostá slova, slušně to vyjádřit nelze). Náladu mám pod bodem mrazu, pouštím si deprimující písničky, prohlížim si deprimující fotky...a přitom vím, že mně to deprimuje ještě víc. Já.. připadám si jak Harry Potter.. nebo jako lidi z Titanicu.. Prostě... náladu mám pod bodem mrazu. Kdyby to šlo, vrátila bych se do minulosti..Polovinu věcí, co jsem udělala bych změnila... Co polovinu, skoro všechny ...... Lituju toho.. Ale  teď už to asi bohužel nenapravím ;( ... Když mi tu zprávu řekli poprvý, nemohla jsem tomu uvěřit. Když se  o tom dočítám v novinách, ve zprávách..prostě si říkám : "Nám se to stát nemůže"... a ejhle.. "zkurvená meningitida" se tady objeví, v MÉ famílii.... Pořád si připadám, jak kdyby se nic nestalo, že všechno je jen sen ... Nejsem nijak extra smutná (no jsem, ale...) protže pořád věřím, že všechno se změní, že všechno to byla jen noční můra a že zítra bude zase všechno v pohodě.. NEBUDE. Ale já si to prostě nedokážu přiznat.. Kdybych si to přiznala, vím, že bych se určitě sesypala a byla bych na dně...  ;(

To je asi vše. Když jsem psala ten poslední odstavec, vypotřebovala jsem asi 30 papírovejch kapesníčku...A přemýšlím, jestli nemám seknout s blogováním, alespoň na chvíli. Stejně si to NIDKO nečte, nikdo sem nechodí... Všechno je prostě na nic :(

H. ;(
 

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.